NAŠE NÁPADY PRO VÁS!
společenské akce  konference  teambuildingy  roadshow  promo akce  dětské dny

                         

Naše nápady pro Vás!

Eventy

 • Připravujete večírek pro klienty nebo oslavu firemního jubilea?
 • Plánujete koncert, sportovní akci nebo zábavné odpoledne pro děti i dospělé?
 • Chcete překvapit své zaměstnance a povzbudit jejich výkony prostřednictvím jednodenní či víkendové teambuildingové akce?

Pak jsme tu právě pro Vás!


 • Organizace akcí nejrůznějšího typu i rozsahu patří dlouhá léta mezi hlavní oblasti naší činnosti.
 • Máme bohaté zkušenosti s akcemi od komorních, pro několik desítek vybraných hostů, až po obrovské show pro několik tisíc účastníků.
 • Zakládáme si především na originalitě námětu i prostředí, které jsou vždy doplněny produkcí na vysoké úrovni.
 • Akce pro zajišťujeme kompletně “na klíč” a snažíme se maximálně vycházet vstříc všem Vašim požadavkům.
 • Disponujeme rozsáhlou databází známých i méně známých prostorů v Praze i po celé České republice.
 • Zajistíme vystoupení našich předních umělců a moderátorů dle Vašeho přání.

Prohlédnout realizované akce Kontaktujte nás

Samozřejmě vše, co každý klient od eventové agentury čeká :-)

 • Spolehlivost a profesionalitu
 • 100% nasazení
 • Flexibilitu v jednání
 • Realizaci eventů od A do Z
 • Dodržování daných slibů a termínů

A také něco navíc:

 • Bohaté zkušenosti získané za 20 let na trhu
 • Nekonečné množství nápadů
 • Osobní přístup a přátelské prostředí
 • Ochotu vyjít vždy vstříc
 • Odvahu vyjádřit svůj názor a doporučení, i když se nemusí vždy shodovat s Vaším

Prohlédnout realizované akce Kontaktujte nás

Charitativní projekty

Naše agentura je dlouhodobým partnerem dvou charitativních organizací, pro které zajišťuje přípravu a kompletní organizaci jejich hlavních projektů.

Liga proti rakovině Praha

Foto z akce

Pro Ligu proti rakovině Praha zajišťujeme od roku 2007 celoroční servis akcí, včetně mediální podpory a propagace. Kromě pravidelných tiskových konferencí a děkovných koncertů je vrcholem každoroční práce dvojice nejvýznamnějších projektů LPR Praha.

Při květnové celonárodní sbírce Český den proti rakovině zajišťujeme činnost více než 11.000 dobrovolníků (prodejců kytiček) na tisícovce míst po celé České republice. Podzimní populárně osvětovou putovní výstavu „Každý svého zdraví strůjcem“ organizujeme již od roku 2008 vždy v 8 městech České republiky a každoročně ji navštíví více než 12.000 zájemců, z nichž velkou část tvoří děti a studenti.

Prohlédnout realizované akce

Nadace Nova

Foto z akce

Pro TV NOVA a její NADACI NOVA
jsme 16 let organizovali charitativní koncert 
„Chceme žít s vámi“. V současné době se rozhoduje, zda bude série pokračovat i v příštím roce. Do vysočanské O2 Arény se každoročně
v dubnu sjíždějí klienti Ústavů sociální péče
z celé ČR. Pro téměř 6500 postižených osob zde „na klíč“ zajišťujeme vystoupení předních hvězd české populární scény, které zde účinkují bez nároku na honorář a přesto se rády vracejí. Akci moderuje sourozenecká dvojice Adéla a Dalibor Gondíkovi.

Prohlédnout realizované akce

Reference

Mezi naše nejvýznamnější klienty patří:

Realizované akce

Putovní výstava Ligy proti rakovině v 8 městech

Liga proti rakovině Praha

08.10.2018 Dačice, Pacov, Teplice, Praha 14, Třinec, Třebíč, Dobříš, Kroměříž

Posledním zastavením putovní výstavy Ligy proti rakovině Praha "Každý svého zdraví strůjcem" v letošním roce se stala v pondělí 8. a v úterý 9. října Kroměříž. V průběhu září a října jsme postupně v r...

Posledním zastavením putovní výstavy Ligy proti rakovině Praha "Každý svého zdraví strůjcem" v letošním roce se stala v pondělí 8. a v úterý 9. října Kroměříž. V průběhu září a října jsme postupně v rámci již 11. ročníku této tradiční akce Ligy navštívili dalších 7 měst (Dačice, Pacov, Teplice, Praha 14, Třinec, Dobříš) a obyvatelům měst nabídli nejen výstavu o prevenci rakoviny, ale také příležitost otestovat si své smyslové dovednosti, bohatou nabídku publikací Ligy proti rakovině, zajímavá doprovodná vystoupení... Z desítky tisíc návštěvníků více než 1 700 využilo příležitosti k vyšetření základních zdravotních parametrů přítomných pracovníků Státního zdravotního ústavu, více než 500 zájemců konzultovalo znaménka a pihy u dermatologů. Těšíme se na návštěvu dalších měst na podzim 2019!

Více

Podzimní akce společnosti Elektrowin

Elektrowin a.s.

21.09.2018 celá ČR

Konec prázdnin, září a začátek října byly velmi bohaté na akce společnosti Elektrowin po celé ČR. Větší akce programu Přelez, přeskoč, recykluj jsme realizovali např. v Milevsku, Kyjově, Klíčanech, Č...

Konec prázdnin, září a začátek října byly velmi bohaté na akce společnosti Elektrowin po celé ČR. Větší akce programu Přelez, přeskoč, recykluj jsme realizovali např. v Milevsku, Kyjově, Klíčanech, Českých Budějovicích, Zlíně a Kamenici nad Lipou, menší stánky se soutěžemi pak byly součástí akcí typu dnů zdraví např. v Rousínově, Jičíně, Praze 4, Tachově, Ostravě, Praze 8, Velkém Oseku, Brně a v rámci recyklačního víkendu NTM v Praze 7. Hrátky a soutěže z motivačního programu společnosti Elektrowin jsme pak nabídli např. v Dobřanech, Hluboké, Liberci, Sedlčanech, České Kamenici, Jilemnici, Varnsdorfu a Horním Slavkově.

Více

Prezentace společnosti ČEZ na veletrhu FOR ARCH

ČEZ a.s.

17.09.2018 PVA Praha - Letňany

Technické zajištění čtyřdenní prezentace společnosti ČEZ a.s. jako generálního partnera na veletrhu FOR ARCH v Praze - Letňanech.

Technické zajištění čtyřdenní prezentace společnosti ČEZ a.s. jako generálního partnera na veletrhu FOR ARCH v Praze - Letňanech.

Více

Zahájení 11. ročníku putovní výstavy Každý svého zdraví strůjcem

Liga proti rakovině Praha

11.09.2018 Dačice, Palackého náměstí

Na Palackého náměstí v Dačicích jsme v úterý 11. září v 10.00 hod. zahájili již 11. ročník tradiční podzimní akce Ligy proti rakovině Praha - úspěšné putovní výstavy o zdravém životním stylu a prevenc...

Na Palackého náměstí v Dačicích jsme v úterý 11. září v 10.00 hod. zahájili již 11. ročník tradiční podzimní akce Ligy proti rakovině Praha - úspěšné putovní výstavy o zdravém životním stylu a prevenci nádorových onemocnění s názvem "Každý svého zdraví strůjcem". Ve středu 12. září pokračovala akce druhým dnem v Dačicích, čtvrtek 13. a pátek 14. září pak bude patřit Pacovu a v průběhu druhé poloviny září a začátku října akce navštíví postupně dalších šest měst : Teplice, Prahu 14, Třinec, Třebíč, Dobříš a Kroměříž. Více o akci na: https://www.cdpr.cz/11-rocnik-uspesne-putovni-vystavy-ligy-proti-rakovine/

Více

Zobrazit další

Kdo jsme

 • Arcadia Praha s.r.o. je reklamní agentura, která se pohybuje na českém trhu od roku 1996.
 • Jsme menší co do počtu zaměstnanců, avšak velcí svými výkony. Díky širokému okruhu stálých spolupracovníků         ročně úspěšně realizujeme přes 80 zadání.
 • Naší hlavní specializací je oblast EVENTS – organizování akcí a kampaní nejrůznějšího typu, velikosti i rozsahu (firemní večírky, tématické párty, VIP eventy, teambuildingy, firemní konference, akce pro veřejnost, family days, promo eventy, zahraniční eventy atd.).
 • Velké uznání jsme získali v oblasti roadshow, putovních akcí a prezentací po celé ČR (i paralelních akcí                         v několika městech zároveň), velmi rádi pořádáme akce pro děti.

Co od nás můžete očekávat? 

 • Spolupráci v přátelské atmosféře, se stabilním týmem osobností různého věku a zájmů, která přináší nevšední kreativní řešení a zároveň garantuje 100% spolehlivost a preciznost při realizaci každé zakázky.
 • Více v sekci „Co nabízíme

Náš tým

Bc. Jiří Wohl

Bc. Jiří Wohl

ředitel společnosti

jiri.wohl@arcadia.cz

Ing. Luděk Říhá

Ing. Luděk Říha

provozní ředitel

ludek.riha@arcadia.cz

Alice Nováková

Alice Nováková

finance, vedoucí kanceláře

alice.novakova@arcadia.cz

na_web_terka

Tereza Šípalová, DiS.

koordinátorka projektů, produkce

tereza.sipalova@arcadia.cz

na_web_terka

Mgr. Jana Mauleová

vedoucí projektů LPR Praha

jana.mauleova@arcadia.cz

Mgr. Jana Kolářová

Tomáš Bělohlavý

produkce

tomas.belohlavy@arcadia.cz


 

Kontaktní údaje - nová adresa od 1.9.2016!

Arcadia Praha, s.r.o.
Na Mlejnku 1012 / 6
147 00 Praha 4 - Braník

tel.: 224 422 280

arcadia@arcadia.cz

IČ: 250 56 751
DIČ: CZ 250 56 751
č.ú.:19-1459500257/0100 (KOMERČNÍ BANKA)

Společnost je zapsaná
v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze,
oddíl C, vložka 45871.

Hledáte kontakt na konkrétního člena našeho teamu? Všechny pohromadě nás najdete na stránce O nás.